Предмет: Физика, автор: tomkevichhh

Через провідник, опір якого дорівнює 5 Ом, за 1,5хв пройшло 45Кл електрики. Знайдіть напругу, прикладену до кінців провідника

Ответы

Автор ответа: vasyael
11

Ответ:

U=2.5в

Объяснение:

З ф-ли Q=It=45кл знайдемо I=45/90c=0.5a,

U=I*R=0.5*5om=2.5в

Похожие вопросы
Предмет: История, автор: cheburovavika