Предмет: Физика, автор: 0989302733a

Дівчинка масою 43 кг стоїть на лижах. Довжина кожної лижі дорівнює 1,3 м, ширина дорівнює 9 см.
Обчисліть тиск дівчинки на сніг?

(Прийняти g≈10 Н/кг).

(Округлити до цілого значення).

Ответы

Автор ответа: Dedagenn
1

Ответ:

Площадь (двух ног) S=1.3*0.09*2=0.234 м²

давление p=F/S= 43*10/0.234= 1838 Па

Похожие вопросы
Предмет: История, автор: Даниал2005