Предмет: Физика, автор: 0989302733a

Людина натискає на лопату силою 600Н.
Визнач тиск лопати на ґрунт, якщо ширина її леза дорівнює 17 см, а товщина ріжучого краю — 0,5 мм. Прийняти g=9,8Н/кг.

Ответы

Автор ответа: albinamalkova4
22

Ответ:

Дано :

F=600H

a=17см=0,17м

b=0,5см=0,005см

Найди :р=

Решение :

S =ab = 0,17*0,005= 0,00085м

Р=600Н/0,00085м= 705882Па

Ответ 705882Па

Похожие вопросы
Предмет: История, автор: Даниал2005
Предмет: География, автор: оно13