Предмет: Химия,
автор: jckt9782
Розрахуйте об`єм кисню,який необхідний для згоряння парів етанолу об'ємом 6 л .Який об 'єм вуглекислого газу виделився?
Ответы
Автор ответа:
4
Ответ:
Объяснение:
6 л Х л Х л
C2H5OH + 3O2 = 2CO2 + 3H2O
n=1 моль n=3 моль n=2 моль
Vm=22,4 л/моль Vm=22,4 л/моль Vm=22,4 л/моль
V = 22,4 л V = 67,2 л V = 44,8 л
6 л С2Н5ОН - Х л О2
22,4 л С2Н5ОН - 67,2 л О2
V(O2) = 6 * 67,2 / 22,4 = 18 л
6 л С2Н5ОН - Х л СО2
22,4 л С2Н5ОН - 44,8 л СО2
V(CO2) = 6 * 44,8 / 22,4 = 12 л
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: hghj2011
Предмет: Українська мова,
автор: Deshnik
Предмет: Українська мова,
автор: Deshnik
Предмет: Геометрия,
автор: NooboBBro
Предмет: История,
автор: Vano91919