Предмет: Физика, автор: macovlad213

Через мідний провідник довжиною 20 м та площею поперечного перерізу 1 мм2 протікає струм Знайдіть значення цього струму якщо напруга на кінцях провідника 34В

Ответы

Автор ответа: Аноним
6

Дано: ρ (меди)=0,017 Ом*мм²/м; L=20 м;  S=1 мм²; U=34 B; I - ?

R=ρL/S

I=U/R

I=U*S/(ρL)=34*1/(0,017*20)=34/0,34=100 A - это ответ.

Похожие вопросы