Предмет: Физика, автор: evelina1811

Велосипедист протягом 2,5 год їхав із сталою щвидкістю 8 м/с. Який шлях він проїхав за цей час?

Ответы

Автор ответа: Amigo3
0

Ответ: за час проехал 8*60*60=28800 м=28,8 км. За 2,5 часа 28,8*2,5=72 км.

Объяснение:


evelina1811: Спасибо
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: Джеки02