Предмет: Химия,
автор: Vladossij
Обчисліть кількість речовин що містяться у 18 г етану
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Объяснение:
Дано
m(C2H6) = 18 г
М(С2Н6) = 30 г/моль
Найти
n(C2H6)
n(C2H6) = m / М = 18 / 30= 0,6 моль
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: Умная55
Предмет: Русский язык,
автор: Karinamasya
Предмет: Русский язык,
автор: 05041953
Предмет: История,
автор: dashakhrustel
Предмет: Геометрия,
автор: Мир02