Предмет: Химия, автор: poltavamason

НАДО КРАЙНЕ СРОЧНО! На згорання суміші метану з азотом об'ємом 560 л витрачено кисень об'ємом 1064 л. Обчисліть частку об'єму метану в суміші.

Ответы

Автор ответа: ForeignAgent
11

Ответ:

Объяснение:

Рівнення реакції:

СH4+2O2=CO2+2H2O

1 моль газу = 22.4 л

1064:22.4=47.5 моль витрачено на згорання суміші

560:22.4=25 моль суміші приймали участь в реакції, але горить тільк метан, для згорання 1 моль якого необхідно 2 моль кисеню

Значить 25 моль суміші  мистить 47.5:2=23.75 моль метану

23.75:25 = 0.95

Це частка об'єму метану в суміші  

Похожие вопросы
Предмет: Физика, автор: Nurkisha007