Предмет: Химия, автор: filonkomisarenko

Обчисліть масу сірчистого газу (SO2) об'ємом 6,72 л (н.у)
a)m(SO2)=1,92
б)m(SO2)=19,2
в) інша відповідь

Ответы

Автор ответа: figuresjatingIM
9
m=v(ню)* M M=Mr
v(ню)=v:vm
v(ню)=6,72 л:22,4л/моль(постоянная величина)=0,3 моль
m=0,3 моль*64 г/моль=19,2г
ответ:19,2г
Похожие вопросы