Предмет: Физика,
автор: sykotuokmasha
Скільки тонн нафти можна налити у залізну цистерну об'ємом V=60м у кубі. Допоможіть будь ласка
vasyael:
посчитайте массу m=po*V
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
типичная плотность нефти ро=900кг/м³, тогда вес налитой в данную цистерну нефти Р=900*10*60= 540000Н= 540кН
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: mobileprogrammingyev
Предмет: Алгебра,
автор: wvaleriitimoshenko
Предмет: Физика,
автор: NIKITA6488
Предмет: Математика,
автор: zozulyanuriya
Предмет: Литература,
автор: davtyantatev