Предмет: Химия, автор: maximtihonchik2006

Визначте об’єм 9*10в23 степені молекул хлору (СІ2)

Ответы

Автор ответа: svetka1574
2

Ответ:

Объяснение:

Дано

N(Cl2) = 9*10²³ молекул

Na = 6*10²³ 1/молекул

Vm=22,4 л/моль

Найти

V(Cl2)

n(Cl2) = N / Na = 9*10²³ / 6*10²³ = 1,5 моль

V(Cl2) = Vm *n = 22,4 * 1,5 = 33,6 л

Похожие вопросы