Предмет: Математика,
автор: baheryan
За 800 г.борошна заплатили 16 грн.56 ко, а за 1кг борошна на іншій фабриці 18 грн. Скільки грн коштує 1 кг борошна на 1 фабриці
Ответы
Автор ответа:
54
1 кг =1000 г,
Пропорцiя
1000 г - х грн,
800 г - 16,56 грн.
Х=1000*16,56/800=165,6/8=20,7 грн.
11 кл зно. Це задача за 6 клас. Там ще 2 питання.
Автор ответа:
30
Ответ:
20 грн 70 ко стоит 1 кг муки на первой фабрике
Пошаговое объяснение:
800 г = 0,8 кг - 16 грн.56 ко
1 кг - х грн
х = 16,56 : 0,8 = 20,7 грн = 20 грн 70 ко
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: elvinka792349
Предмет: Другие предметы,
автор: q2sjq5dkgf
Предмет: Химия,
автор: dgyniorhog
Предмет: Алгебра,
автор: drento2
Предмет: Литература,
автор: помогите806