Предмет: Физика,
автор: f1v1p1
Для стиснення пружини на Х0=2 см необхідно прикласти силу
F=200 Н. Розрахувати роботу з подовження цієї пружини від Х1=3 см до Х2=5 см.
Ответы
Автор ответа:
2
к=F/X0=200/0.02=10000 Н/м
А=Е2-Е1=к(х2²-х1²)/2=80000 Дж
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: tarasg60
Предмет: Алгебра,
автор: sevakhamionok
Предмет: Алгебра,
автор: timofeevas962
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: Омина1