Предмет: Физика, автор: vladburyk17

Лампа розрахована на напругу 127В, споживае потужність 100 Вт. Який додатковий опір потрібно приєднати до лампи, щоб ввімкнути її в мережу з напругою 220В?

Ответы

Автор ответа: Gametakinozz
1

Ответ:

  U2=220; U1=127; P=50

R1=(U1^2)/P; 

R2=((U2-U1)*R1)/U1;

 R2=((U2-U1)*U1)/P;

R2=((220-127)*127)/50=(93*127)/50=238 Om

Объяснение:

.......

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: nassvis
Предмет: Алгебра, автор: nassvis