Предмет: Химия,
автор: glibtv2007
Обчисліть відносну молекулярну масу Mn2 O7
Ответы
Автор ответа:
1
Объяснение:
Mr(Mn2O7)=55*2+16*7=110+112=222 г/моль
Автор ответа:
0
Ответ:
Mr(Mn2O7) = (55 × 2 )+ (16× 7) = 222 г/моль.
Ответ:222 г/моль
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: KozhanovaVer
Предмет: Математика,
автор: Reideen
Предмет: История,
автор: egorkosko3112
Предмет: Алгебра,
автор: лили858