Предмет: Физика, автор: yulmel123

ааааааааааааааааааа, хелп:)




камінь кинутий із поверхні землі зі швидкістю 10м/с у верхній точці траєкторії мав кінетчну енергію 5 Дж . Визначте масу каменя​

Ответы

Автор ответа: AnnySaid
28

Ответ:

Дано: V=10м/с

Е кин.=5Дж

m-?

Объяснение:

m=2E/V²

m=10/10²=0,1кг=100г

Відповідь: m = 100г

Вместо / дели через черту дроби

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: Dilnoza5g
Предмет: Английский язык, автор: klisch95
Предмет: Химия, автор: maxsurreal