Предмет: Математика,
автор: sashabalan467
Купили 7 цукерок і 9 печива заплативши за всю покупку 137грн Скільки коштує 1кг цукерок якщо 1кг печива коштує9грн
Ответы
Автор ответа:
0
Пошаговое объяснение:
9*9=81грн 9кг печива
137-81=56 грн 7 кг цукерок
56:7=8 грн
ответ: 1кг цукерок коштує 8 грн
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: samponly007
Предмет: История,
автор: Аноним
Предмет: История,
автор: drakavlad21
Предмет: Математика,
автор: дана277