Предмет: Физика,
автор: anai3470699
СРОЧНО!!!!
Кінь біжить по колу циркової арени . Період його руху дорівнює 8с , діаметр арени - 13м. Визначте (приблизно) швидкість руху коня.
Ответы
Автор ответа:
5
Ответ:
w=2π/8=π/4, v=wR=3.14*6.5/4≈ 5.1м/с
Похожие вопросы
Предмет: Музыка,
автор: rosolodovnik
Предмет: Физика,
автор: albussnape36
Предмет: Английский язык,
автор: black1mask
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: инко5