Предмет: Химия,
автор: Фрррh
Деякий елемент IV групи періодичної системи утворює водневу сполуку, що містить 12,5% Гідрогену. Встановіть формулу цієї сполуки, якщо відомо, що елемент проявляє вищий ступінь окиснення.
Ответы
Автор ответа:
5
Ответ:
дано
W(H) = 12.5 %
--------------------
формулу -?
пусть х - неизвестный металл
W(X) = 100% - 12.5% = 87.5%
12.5 % / 87.5% = 4 / Х
X = 28 g/mol - по табл Менделеева это кремний
ответ КРЕМНИЙ - SiH4
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: esechenov2008
Предмет: Українська мова,
автор: 09ggggghf
Предмет: Литература,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: алина2671
Предмет: Химия,
автор: davahamit298