Предмет: Математика, автор: Аноним

пжпжпжпжSos sos sos​

Приложения:

Ответы

Автор ответа: MabelLike
1

Пошаговое объяснение:

1. 345008 - 269871= 75137.  

Проверка: 75137 + 269871 = 345008.

2. 126547 - 79652= 46895.  

Проверка: 46895 + 79652 = 126547.

3. 182 × 3= 546.  

Проверка: 546 : 3 = 182.

4. 247 × 4=988.  

Проверка: 988 : 4 = 247.

5. 208 × 4=832.  

Проверка: 832 : 4 = 208.

6. 109 × 8=872.  

Проверка: 872 : 8 = 109.

Похожие вопросы
Предмет: Физика, автор: elbwy
ОЧЕНЬ ОЧЕНЬ СРОЧНО ПЖ УМОЛЯЮ. 50 балов


1.Яку швидкість мають на увазі, коли говорять про швидкість поширення електричного струму в провідниках?

А. Швидкість поширення електричного поля в провіднику


Б. Швидкість упорядкованого руху електронів


В. Швидкість упорядкованого руху онів


Г. Швидкість хаотичного руху електронів


2. Що е вiльними носіями зарядів у розчинах електролітів (солей, кислот і лугів) ?

A.Негативно зарядженi іони


Б. Позитивно та негативно зарядженi iони


B. Електрони


Г. Позитивно зарядженi іони


3. Пiд час проведення лабораторноï роботи з визначення електрохімічного еквівалента мiдi учень протягом 18 хв пропускав електричний струм 10 А через розчин мiдного купоросу. За час дослiду маса катода збiльшилась вiд 40 г до 43,2 г. Яке значення електрохімічного еквівалента отримав учень?


A. 0,3 мг/кл


Б. 0,35 мг/кл


В. 0,35-10 -³мг/кл


Г. 0,3х10-⁴мг/кл


4. Визначте час, який потрiбен для покриття сталевої деталі площею поверхні 400см² шаром хрому завтовшки 36 мкм. Електроліз проходить за сили струму 16 А.(k=0, 193х10⁶кг/кл, р= 7800кг/м³)


A. 6000 с


Б. 1 година


В. 1200 С


Г.36000 с