Предмет: Физика,
автор: Дашка1в1кедах
50 баллов! Срояно! протон влітає зі швидкістю 10^6 м/с в однорідне магнітне поле з індукцією 10мТл перпендикулярно лініям магнітної індукції поля. визначте силу що діє на протон
Ответы
Автор ответа:
47
Ответ:
Объяснение:
Дано:
q = 1,6·10⁻¹⁹ Кл
V = 1·10⁶ м/с
B = 10 мТл = 10·10⁻³ Тл
________________
F - ?
F = q·B·V = 1,6·10⁻¹⁹·10·10⁻³·1·10⁶ = 1,6·10⁻¹⁵ Н
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: Аноним
Предмет: Физика,
автор: AmiFinker
Предмет: Математика,
автор: Tomi3721
Предмет: Информатика,
автор: алина2973
Предмет: Биология,
автор: ТамарАнтонова