Предмет: Українська мова, автор: murapley04

Допоможіть зробити ессе на тему: "з чого зіткане щастя"

Тільки оригінальне будь ласка!!!

Ответы

Автор ответа: polina4662
4

«Щастя – це не життя без турбот і печалей, це стан душі». Коли людина щаслива, вона бачить світ по-іншому. Песимісти стають оптимістами, починаючи вірити у світле майбутнє, намагаються продовжити цей стан, адже життя смугасте: якщо зараз біла смуга, то рано чи пізно настане й чорна…. Так і на долю України випадали чорні та білі смуги. Її історія наче вишиванка, бо мережилися на полотні чорні й червоні нитки. Вузлик за вузликом народжувалася наша держава. Червоними нитками запеклася кров борців за нашу мову, віру, правду. Кожна безцінна крапля просочувала полотно й залишилася на нім навіки. Чорними ж стали материнські сльози й смерть. Саме вони спонукали боротися за те, щоб не з’являлися сльози болю на очах найрідніших.

Наша біла сорочка – це щире щастя українців, накопичене століттями. Строфа пісні чи рядок шевченківського вірша щоразу дають нам надію та сили боротися далі. Не здаватися, не зупинятися.

Як би там не було, а ми щасливі люди, які мають суверенну, незалежну державу зі своєю чудовою мовою. Про милозвучність, красу та неповторність її знають у всьому світі. Ми одна з найспівучіших та найталановитіших націй. Нам є чим пишатися й що розвивати! Ми повинні бути щасливими!

Щастя – це той приз, який ти отримуєш, подолавши іспити долі, якими б важкими вони не були. Кожен заслуговує на своє щастя, але важливо його не проґавити!
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: artem139050
Предмет: Українська мова, автор: gritsmashka
Прочитайте текст і виконайте завдання 1- 6.

[1] Сосна. [2] Оспівана в піснях, опоетизована в легендах, вона завжди поруч людського пентхаусу. [3] За будь-якої пори сосновий бір був своєрідною коморою для сільських мешканців. [4] Коли надходила глибока осінь, і перший приморозок студив землю, бір одлунював людськими голосами. [5] Усім селом сходилися, щоб заготувати глиці. [6] Дорослі й діти нагрібали коп’яки опалої і за літо вистиглої хвої. [7] Нею утеплювали хати, палили в плиті. [8] А ще в сосновому бору можна було назбирати стиглих суниць, що густими острівцями купчилися на видолинкуватих галявинах, посмакувати терпкою ожиною, прихованою в густому моху, чорницею та брусницею, вивідати малинник, де сокоріло лісове птаство.

1. Пунктуаційну помилку допущено в реченні

А [2] Б [4] В [5] Г [6] Д [7]

2. Стильову помилку допущено в реченні

А [2] Б [4] В [5] Г [6] Д [7]

3. Складнопідрядним з підрядним мети є речення

А [2] Б [4] В [5] Г [6] Д [7]

4. Складнопідрядним з підрядним часу є речення

А [2] Б [4] В [5] Г [6] Д [7]

5.Стиль тексту

А художній Б розмовний

В науковий Г офіційно-діловий

Д конфесійний

6.Засобом міжфразового зв’язку 1 і 2 речень

А спільнокореневе слово Б синонім

В займенник Глексичний повтор

Д антонім