Предмет: Химия,
автор: angelina29078
скільки треба взяти солі для приготування 400гр 15% розчину
скільки цукру і води треба для приготування 160 грн 8% розчину?
Ответы
Автор ответа:
0
Объяснение:
400×0.15=60 соли
160×0.08=12.8
160×0.92=147.2 н2о
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: Huzbik
Предмет: Окружающий мир,
автор: elnish
Предмет: Математика,
автор: maimanovaadelya
Предмет: Математика,
автор: Nadeshka21
Предмет: Химия,
автор: lev11223311lll