Предмет: Химия,
автор: andreylinkin2006
який об'єм вуглекислого газу утвориться при взаємодії 2,52 г харчової соди з надлишком оцту
Ответы
Автор ответа:
4
Відповідь:
V (CO2) = 0,675 л.
Пояснення:
NaHCO3 + CH3COOH → CH3COONa + CO2 + H2O
2,52 / 84 = X / 22,4
X = 2,52 × 22,4 / 84 = 0,675 л
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: pointplease485
Предмет: Химия,
автор: jesuspro2004
Предмет: Математика,
автор: mugudzantimir
Предмет: Алгебра,
автор: marinakotlovsk
Предмет: Физика,
автор: саша3005