Предмет: Физика,
автор: Аноним
1. Золотий виріб масою 50 грам нагрівся до температури 30 градусів. Яка кількість теплоти отримана виробом?
2. Яка кількість теплоти виділиться при охолодженні 5 літрів води від 100 до 0 градусів?
3. Чому дорівнює питома теплоємність скла, якщо скляна пластина масою 50г нагріваючись на 100 градусів, отримала 4кДЖ енергії?
4. На скільки градусів охолоне золотий браслет масою 10 г, якщо виділить 13Дж енергії?
Ответы
Автор ответа:
0
Відповідь:
Пояснення:
1) Q = cmΔt
Q = 130*0.05*30= 195 Дж
2) Q = cmΔt
m = ρV
Q = cρVΔt
Q = 4200*1000*0.005*(100-0)=2100000 Дж = 2,1 МДж
3) Q = cmΔt
c = Q/mΔt
c = 4000/(0.05*100)=800 Дж/(кг*С)
4) Q=сmΔt
Δt = Q/сm
Δt = 13/(130*0.01) = 10 C
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: darknight74
Предмет: Информатика,
автор: bravler57
Предмет: Литература,
автор: arsickgame355
Предмет: Математика,
автор: профельна
Предмет: Биология,
автор: Kamilla0990