Предмет: Физика,
автор: pdannaaa
скільки електроенергії витрачається за 30 днів якщо електродвигун щоденно працює по 8 год при напрузі 220 В і силі струму 10 А? відповідь даті в Квт•год
пожалуйста помогите
Ответы
Автор ответа:
9
W=220*10*30*8=528000Вт*ч= 528 кВт*ч
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: larisaleonteva056
Предмет: Геометрия,
автор: nikolajcukura202
Предмет: Химия,
автор: Shubin2000
Предмет: Химия,
автор: lizasinitsina
Предмет: Математика,
автор: Аноним