Предмет: Физика, автор: pavlechkomm1998

знайдіть внутрішній опір джерела струму .якщо сила струму 0,8А ,ЕДС 6 В і його опір становить 1,2 Ом

Ответы

Автор ответа: Samira25032005
0

Дано:

ε=6 В

R=1,2 Ом

I=0,8 A

r=?

Ответ:

Внутреннее сопротивление = 6,3 Ом

Объяснение:

I=ε/R+r

R+r=ε/I

r=(ε/I)-R=(6/0,8)-1,2= 6,3 Ом

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: Аноним
Предмет: Математика, автор: kuanishakjaik