Предмет: Химия,
автор: skorpion03gg
Який об'єм мають 0,6*10^23 молекул водню
Ответы
Автор ответа:
4
N(H2) = 0.6*10²³ молекул
n(H2) = N/Na = 0.6*10²³/6.02*10²³ = 0.1 моль
V(H2) = 0.1*22.4 = 2.24 л
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: viktoriaplyashko0106
Предмет: Литература,
автор: gnmvmfksLkmv
Предмет: География,
автор: artikdize
Предмет: Литература,
автор: Анастасия1011111
Предмет: Математика,
автор: Valery20041