Предмет: Физика, автор: viktoriaplyashko0106

якої довжини потрібно взяти нікеліновий дріт площею поперечного перерізу 0.84мм2. щоб виготовити нагрівник, розрахований на напругу 220В за допомогою якого можна було б нагріти 4кг води від 20°С до кипіння за 10хв . ККД нагрівника дорівнює 80%​

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
2

Ответ: 34,6м

Объяснение:

Дано:

m=4кг

ρ=0,42 Ом*мм²/м

S=0,84мм²

t1=20°C

t2=100°C

U=220В

η=80%=0,8

t=10мин=600c

c=4200Дж/кг°С

--------------

R-?

Q=U²tη/R

Q=сm(t2-t1)=4200*4*(100-20)=1344000Дж

R=U²*t*η/Q=220²*600*0,8/1344000=17,3 Ом

R=ρl/S

l=RS/ρ=17,3*0,84/0,42=34,6м


dimaistinuk: Помогите пожалуйста задание в профиле прошу Вас
valerablua228: можете помочь?
Похожие вопросы