Предмет: Физика,
автор: lendow12
Тіло кинули під кутом 40 градусів до горизонту зі швидкістю 20 м/с. Чому дорівнює швидкість тіла у верхній точці траєкторії. Опором повітря можна знехтувати.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
V≈15,32 м/с
Объяснение:
V=V(0x)=V(0)*cosα=20*cos(40°)≈15,32(м/с)
Автор ответа:
1
Ответ:
13 м/с
Объяснение:
В верхней точке вектор скорости параллелен оси ОХ.
Поэтому:
Vₓ = V₀*cos α;
Vₓ = 20*cos 40⁰ = 20*cos 0,6428 ≈ 13 м/с
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: kozlovanatala299
Предмет: Математика,
автор: utiputimargo
Предмет: История,
автор: tauzalina710
Предмет: Математика,
автор: vlad06091
Предмет: Литература,
автор: aRтиk