Предмет: Химия,
автор: 07Violetta11
У наслідок приєднання хлору об'ємом 2,24л (н.у) до алкену утворився продукт реакції масою 14,1 г. Виведіть формулу алкену
Ответы
Автор ответа:
14
CnH2n + Cl2 = CnH2nCl2
2.24/22.4 = 14.1/14n+71
14n+71 = (22.4*14.1)/2.24 = 141
14n = 141 - 71
14n = 70
n = 70/14 = 5
C5H10 - пентен-1.
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: seretbil8
Предмет: История,
автор: oljasakzhlov
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: nusupbekovagalia94
Предмет: Музыка,
автор: lovevonkaas
Предмет: Математика,
автор: 21032008