Предмет: Химия,
автор: lizon2304
Обчисліть об'єм карбон (IV) оксиду , який утворюється при згорянні 37 л пентану.
Ответы
Автор ответа:
3
C5H12 + 8O2 → 5CO2 + 6H2O
Використавши закон об'ємних співвідношень, складаємо пропорцію:
37 / 1 = X / 5
X = 37 × 5 / 1 = 185 л
Відповідь: V (CO2) = 185 л.
Використавши закон об'ємних співвідношень, складаємо пропорцію:
37 / 1 = X / 5
X = 37 × 5 / 1 = 185 л
Відповідь: V (CO2) = 185 л.
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: pupil7d2
Предмет: Математика,
автор: volosenkoviktoria55
Предмет: Математика,
автор: ilonabotnar04
Предмет: Математика,
автор: Арсен1500
Предмет: Биология,
автор: andreygcgcx