Предмет: Химия,
автор: astich2905
У результаті взаємодії аргентум (|) нітрату масою 17 г із хлоридною кислотою випадає осад масою
А) 12,5 г
Б) 14 г
В) 14,35 г
Ответы
Автор ответа:
8
AgNO3 + HCl → AgCl + HNO3
17 / 169,8 = X / 143,3
X = 17 × 143,3 / 169,8 = 14,3468 ≈ 14,35 г
Відповідь: В.
17 / 169,8 = X / 143,3
X = 17 × 143,3 / 169,8 = 14,3468 ≈ 14,35 г
Відповідь: В.
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: vikhukch
Предмет: Алгебра,
автор: asanali20071
Предмет: Английский язык,
автор: ajnaraivanova77
Предмет: Математика,
автор: Poli4kaI