Предмет: Физика,
автор: SashaMyromski
Яка Потужність двигуна,якщо при силы тяги 20kH[tex][/tex],Автомобіль рухається зі швидкістю 20 м\с
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
F=20kH =20000 H
V= 20 м\с
N=?
N=F*V=20000*20=400 килоВатт
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: Аноним
Предмет: Алгебра,
автор: fedbogdan90
Предмет: Математика,
автор: Kvaso4ek2
Предмет: Литература,
автор: Ella1311
Предмет: Математика,
автор: pasihnikalosya