Предмет: Физика,
автор: farruh6808
падаючи у відсутності сил опору ,камінь набув швидкість 72км/год.З якої висоти падав камінь?
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
h=20 м
Объяснение:
v=20 м/с h=?
===
h=v²/(2*g)=20²/(2*10)=20 м
========================
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: yagaeva98
Предмет: История,
автор: vladagabelko147
Предмет: Английский язык,
автор: lazarevgleb711
Предмет: Физика,
автор: Candy58
Предмет: Литература,
автор: irinazadorozhn