Предмет: Физика, автор: murver13

ПОЯСНІТЬ ЯК РОЗВЯЗАТИ,ТЕРМІНОВО,БУДЬ ЛАСКА!!!

За допомогою рухомого блока піднімають вантаж масою 140 кг на висоту 4 м,діючи силою 750 Н.Визначте ККД блока.

Ответы

Автор ответа: vlad5748
6

Ответ:

η=93,33%

Объяснение:

h=4 м  

m=140 кг  

F=750 H  

η=?  

η=(Ап/Аз)*100%,    

Ап=P*h=m*g*h    

Аз=F*L, т.к. блок подвижный, то L=2*h ⇒ η=[m*g/(2*F)]*100%=[140*10/(2*750)]*100%= [1400/1500]*100%≈93,33%

Похожие вопросы
Предмет: Физика, автор: Аноним
Предмет: Алгебра, автор: lizalykova2001