Предмет: Химия, автор: 06ksenia2004

обчисліть об'єм кисню який витратитися на згоряння метану об'ємом 11,2 л​

Ответы

Автор ответа: ЯковПервый
36

Дано:

V (CH4) = 11.2л

Найти:

V (O2) - ?

Решение:

CH4 + 2O2 = CO2 + 2HOH

По закону Авогадро:

V (O2) = 2V (CH4) = 2 * 11.2 = 22.4л

Ответ: V (O2) = 22.4л

Похожие вопросы
Предмет: Литература, автор: Dashka20055555
Предмет: Математика, автор: майонез4