Предмет: Химия,
автор: glebtretyakovgermano
Обчисліть масу глюкози, яку можна отримати із 405 г картоплі, що містить 20% крохмалю.
Ответы
Автор ответа:
23
Дано:
ω(C6H10O5)n)=20%=0.2
m(картоплі) = 405 г
Знайти:
m(C6H12O6)-?
М(С6Н10О5)n) = 162n r/моль
М(С6Н12О6) = 180 г/моль
m(C6H10O5)n) = 405г*0,2 = 81 г
81г Хг
С6Н10О5 + Н2О ⇒ С6Н12О6
162г 180г
х=81г*180г/162г = 90г
Відповідь: Маса глюкози 90 г
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: dobbilovenoski
Предмет: Геометрия,
автор: tixt013
Предмет: Английский язык,
автор: xxxteisheonxxxmalaa
Предмет: Математика,
автор: 6531
Предмет: Обществознание,
автор: Ёжик2001