Предмет: Физика,
автор: Ugfjjf
Потяг масою 10^6 кг за 1 хв 40с збільшив швидкість із 54км/год до 72км/год. Знайдіть силу тяги, якщо коефіцієнт опору руху дорівнює 0,03
Ответы
Автор ответа:
41
V1=54км/ч=15м/с, V2=72км/ч= 20м/с, t=100c, ускорение а= V2-V1/t=0.05 м/с² Сила сопротивления Fc=k*mg= 0.03*10^6*10= 3*10^5H= 300кН, уравнение движения ma= Fт-Fc, Fт=ma+Fс=10^6*0.05+ 300= 350кН -ответ
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: muhamadtohtahunov
Предмет: Математика,
автор: Isahk
Предмет: Українська література,
автор: ArtemMuzyka
Предмет: Химия,
автор: Камбит
Предмет: Математика,
автор: KoTэ007