Предмет: Химия,
автор: uliamuhina
який об'єм повітря потрібен для спалювання бутанолу масою 216 г
Ответы
Автор ответа:
1
Дано:m (C4H9OH)=216г.
Знайти:V (О2)
Р-ння:
С4Н9ОН+6О2=4СО2+5Н2О
V (O2)=(216×6×22.4)÷74=392 л.
М (С4Н9ОН)=74г/моль.
Відповідь:392
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: dmitryapilat
Предмет: Математика,
автор: dolchebezgabanna
Предмет: Алгебра,
автор: jy5dvzfns8
Предмет: Математика,
автор: eleno4ka5
Предмет: Математика,
автор: Аноним