Предмет: Физика,
автор: NatashaYamkova
ТЕРМІНОВО ПОТРІБНА ВІДПОВІДЬ!!! Коливальний контур складається з котушки, індуктивність якої 0,2 мГн, та двох однакових конденсаторів ємністю 4 мкФ кожен, з'єднаних послідовно. Визначити період вільних коливань у контурі та напругу на конденсаторах, якщо сила струму в контурі 0,1 А?
Ответы
Автор ответа:
45
При последовательном соединении конденсаторов :
C = C1*C2/(C1+C2) = 4*4/(4+4) = 2 мкФ = 2*10⁻⁶ Ф
Индуктивность:
L = 0,2 мГн = 0,2*10⁻³ Гн
Период колебаний:
T = 2π*√ (L*C) = 2π*√ (0,2*10⁻³*2*10⁻⁶) = 0,126*10⁻³ с
Циклическая частота:
ω = 2π/T = 1/√ (0,2*10⁻³*2*10⁻⁶) = 50 000 рад/с = 50*10³ рад/с
Сопротивление катушки:
XL = ω*L = 50*10³*0,2*10⁻³ = 10 Ом
Сопротивление батареи:
Хс = 1 / (ω*С) = 1 / (50*10³*2*10⁻⁶) = 10 Ом
Напряжение на батарее:
Uc = I*Xc = 0,1*10 = 1 В
U1 = U2 = Uc/2 = 0,5 В
NatashaYamkova:
Щиро вдячна!!!)
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: SONYLUB4915
Предмет: Информатика,
автор: rerenty3122
Предмет: Русский язык,
автор: JumaniyozoBaxodir
Предмет: Биология,
автор: LizZzaParinova00
Предмет: Литература,
автор: bosszaker