Предмет: Физика, автор: stro236

Який внутрійшній опір матиме джерело якщо ЕРС=150 В і І=10А, а зовнішній опір 10 Ом?

Ответы

Автор ответа: 1235tust
0

E=I*(R+r)

150=10*(10+r)

15=10+r

r=5 Ом

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: fesikoleksandra