Предмет: Физика, автор: vdarth2016

у результаті зменшення довжини спiральноi пружини на 3.5 см виникаэ сила пружностi, що = 1.4кН. Якою буде сила пружности пружини в разi зменшення ii довжини на 2.1 см?

Ответы

Автор ответа: tana20101997
7

F1/x1=F2/X2    F2=F1*x2/x1=1,4*2,1/3,5=0,84 кН

Похожие вопросы
Предмет: Геометрия, автор: golostenkovarvara4