Предмет: Физика,
автор: Аноним
Куля масою 24г, яка летить зі швидкістю 400м/с, попадає у земляний вал і застрягає в ньому, пройшовши в середині до зупинки 0,5м. Визначити силу опору її руху.
СРОЧНО НУЖНО РЕШИТЬ
Ответы
Автор ответа:
2
E=mv²/2=0,024•160000/2=1920 (Дж)
E=A=Fs. F=A/s=1920/0,5 = 3800 (Н)
Автор ответа:
2
A = Eк = mv^2 \ 2
Ек = 0,024 * 400^2 \ 2 = 1920 Дж
А = Fs
F = A \ s
F = 1920 \ 0,5 = 3840 Н
Ек = 0,024 * 400^2 \ 2 = 1920 Дж
А = Fs
F = A \ s
F = 1920 \ 0,5 = 3840 Н
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: mifssfe
Предмет: Русский язык,
автор: jennielove71
Предмет: История,
автор: 9806524lt
Предмет: Литература,
автор: pavel31010102
Предмет: Математика,
автор: LidaZenkina