Предмет: Химия,
автор: zNataliaz
Здравствуйте помогите решить задачу по химии срочно . Зарание спасибо ! Масові частки Карбону і Гідрогену в органічній речовині відповілно становлять 52,17 % і 13,04 % . Густина парів цієї речовини за воднем становить 23 , установіть мо- лекулярну формулу сполуки , якщо відомо , що вона реагує з натрієм з виділенням водню .
Ответы
Автор ответа:
0
етанол С2Н5ОН.
............
Приложения:

Автор ответа:
0
D(H2)=23 M(CxHyОz)/M H2=23
M CxHyOz=23*2г/моль=46г/моль
Возьмем образец вещества массой 100 г
Тогда m C 52,17 m H 13,04 остается еще 34,79 г, что скорее всего будет массой О
x:y:z= n C:n H: n O= 52,17/12 : 13,04/1: 34,79:16 = 4,34:13,04:2,17=2:6:1
C2H6O по молярной массе подходит
2C2H5OH+2Na=2C2H5ONa+H2
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: abdullaeviskander049
Предмет: Русский язык,
автор: romanajrih928
Предмет: Русский язык,
автор: forsuzzprocsgo
Предмет: Математика,
автор: Валек89325309801
Предмет: Литература,
автор: лео53