Предмет: Физика,
автор: nazra
Ребят зделайте 4, и 5 , Пж У меня Контрольна .. Заранее спасибо!!
Приложения:
Ответы
Автор ответа:
0
№4
Частота коливань= 1/період
1/2=0,5 Гц
№5
Знаходимо довжину кола сек. стрілки = 2*3,14*0,3м = 1,8м
Тобто за 60с стрілка проходить 1,8м. Швидкість = (1,8/60)м/с=0,03м/с
Відповідь:0,03 м/с
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: Becausereasons
Предмет: Математика,
автор: Sinatriy
Предмет: Алгебра,
автор: MaryAndryway
Предмет: Биология,
автор: YaaaasEs
Предмет: Математика,
автор: 1NAZGYL1