Предмет: Физика,
автор: alinaf123
Куля, яка має масу 50 г рухається зі швидкістю 300 м/с пробиває дерев'яний брусок, маса якого становить 500 г, і летить далі зі швидкістю 100 м/с. З якою швидкістю рухатиметься брусок?
Ответы
Автор ответа:
7
Імпульс кулі р1=mV=0.05кг*300м/с=15кг*м/с, пробивши брусок імпульс кулі дорівнює: р1.1=0.05кг*100м/с=5кг*м/с,
енергія,що дісталась бруску дорівнює: p2=10кг*м/с, знайдемо швидкість бруска V2=p2/m2=10/0.5кг=20м/с...
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: 288brawlstars2007
Предмет: История,
автор: jshehejjw
Предмет: Математика,
автор: sergey0967
Предмет: Математика,
автор: bloyblo1
Предмет: Математика,
автор: VladislavMasser