Предмет: Химия,
автор: loganvlad3
обчислити об'єм (мл) розчинів сульфатної кислоти з масовими частками 8% (p = 1,055 г/мл) та 20% (p = 1,143 г/мл), необхыдны для приготування 600 мл розчину з масовою часткою кислоти 12% (p = 1,083 г/мл).
Ответы
Автор ответа:
0
m1(р-ра) = V*p = 200 мл*1,732 г/мл = 346,4 г
m1(H2SO4) = m1(р-ра) *w1 = 346,4 г*0,8 = 277,1 г
m2(H2SO4) = m2(р-ра) *w2 = 100 г*0,3 = 30 г
m3(р-ра) = 346,4 + 100 = 446,4 г
m3(H2SO4) = 277,1 + 30 = 307,1 г
w3 = m3(H2SO4)/m3(р-ра) = 307,1 г/446,4 г = 0,688, или 68,8%
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: dsvec3288
Предмет: Алгебра,
автор: igulmira297
Предмет: Кыргыз тили,
автор: ravilusurov6
Предмет: Химия,
автор: hushnur2260
Предмет: Алгебра,
автор: AliceYu