Предмет: Физика,
автор: mrrusik1905
Ребята , помогите пожалуйста , думаю єто не сложно )
Знайдіть щільність крейди, якщо маса його куска об'ємом 20 куб см = 48 г
Ответы
Автор ответа:
1
m=po*V
Po=m/V=48г/20см^3=2,4 г/см^3
Ответ: 2,4 г/см^3
Автор ответа:
0
плотность : ро=m/V=48г/20см³=2.4г/см³
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: tuyenthuc
Предмет: Химия,
автор: gorbdimon9
Предмет: Алгебра,
автор: anzhelabot
Предмет: Математика,
автор: aynabayzakova