Предмет: Физика,
автор: brokengirl11004
на випаровування рідкого аміаку витрачено 12,6 МДж енергії .яку кількість аміаку перетворили в пару
Ответы
Автор ответа:
85
Ответ:
Объяснение:
Дано:
Q = 12,6 МДж = 12,6·10⁶ Дж
L = 1,4·10⁶ Дж/кг - удельная теплота парообразования аммиака
______________________
m - ?
Q = L·m
m = Q / L = 12,6 / 1,4 = 9 кг
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: elizabeth9223
Предмет: Математика,
автор: monday4901
Предмет: Русский язык,
автор: lnlnin5544
Предмет: Математика,
автор: сенин1
Предмет: География,
автор: Юлякрасотуля1